KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13337125

nr 1333 7125

Håkan Brunberg

(1905-1978), Finland

Akvarell, Gårsmotiv, Signerad, 15,5x20 cm

Håkan Brunberg, finländsk bildkonstnär född i Helsingfors 1905, död 1978.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 juni 2020
kl 18:51:46

15/6 18:37:46 1      Vinnande bud

Håkan Brunberg

Läs mer om Håkan Brunberg